Про менеБудьмо знайомі!
Доброго часу усім,
хто завітав на мою сторінку
у блогопросторі.Я, Садкова Наталія Яківна, вчитель правознавства та історії в Івано-Франківському обласному ліцеї-інтернаті для обдарованих дітей із сільської місцевості.

   Народилась у славному містечку Рогатині—колисці Настусі Султанки, що на Прикарпатті. У 1996 році закінчила ЗОШ I- III ступенів №1. Ще під час навчання у школі знала, що буду вчителем, бо сповна відчула мудру вчительську любов, яку дарувала класний керівник Ірина Петрівна Попик. Та творча і ненав’язлива атмосфера моїх вчителів, що панувала у нашій школі вселяла віру у нас і спонукала бути ще кращими.  Дякую Богу, що у моєму житті було і є багато хороших вчителів, зокрема вчителі правознавства та історії Зінаїда Андріївна Болюк, Ігор Васильович Доронюк, які вміли зацікавити своїм предметом.
   1996-2001-незабутні студентські роки у Прикарпатському університеті імені Василя Стефаника, історичний факультет. На п’ятому курсі перейшла на індивідуальний графік навчання і почала свою педагогічну діяльність вчителем у ЗОШ I- II ступенів, с. Підгороддя Рогатинського р-ну. Саме там прийшло розуміння, що мій обов’язок прийняти кожного учня таким, яким він є, а не яким я хотіла б його бачити, допомогти кожній дитині досягти максимуму її потенційних можливостей.
У вересні 2001 року знову переступила поріг рідної школи та вже вчителькою, з усвідомленням, що іду до учнів, щоб розпізнати у кожному з них особистість, здатну розвиватись і прогресувати.
   2005 році - переїхала в Житомир, де пройшовши співбесіду, пішла працювати ЗОШ  I- III ступенів №8. Саме там вперше почала розробляти дослідницькі проекти з громадянської освіти. Неможливо забути зацікавленість дітей у спільній роботі та емоції, що переповнювали нас.
   З такою «торбою» вчительського досвіду у 2010 році повернулась у рідне Прикарпаття. Ось уже четвертий рік поспіль працюю у ліцеї. Діти у нас дуже цілеспрямовані і не дозволяють розслаблятись, тому постійно у творчому пошуку.
  Я свідомо прийняла рішення бути вчителем. І я свідомо хочу бути вчителем, який любить, але мудрий у своїй любові; який спонукає вихованців вивчати те, що їм слід вивчати; який підбадьорює дитину в момент помилки; який підтримує лад і порядок у дитячому колективі, сприяючи кожній дитині йти власним шляхом саморозвитку.
Дата публікації:

9 коментарів :

 1. Компетентна, творча, авторитетна як педагог, і благородна, щира, життєстверджуюча як людина. Особистість, яка здатна запалити вогонь в серцях та натхнення у вчинках своїх вихованців одним поглядом і чарівною посмішкою, своїм власним прикладом.
  Успіхів Тобі, Наталіє Яківна та творчих злетів при попутному вітрі !!!

  ВідповістиВидалити
 2. Напишу коротко: справжній професіонал і неординарна особистість!

  ВідповістиВидалити
 3. Хороша вчителька, цікаво пояснює теми))

  ВідповістиВидалити
 4. Прекрасний педагог та класний керівник
  Те що вона говорить на уроці завжди запам'ятовується

  ВідповістиВидалити
 5. Дякую, діти, бо ваші коментарі мене надихають найбільше! :)

  ВідповістиВидалити
 6. Дуже хочу з вами поспілкуватися, бо я пройшов подібний шлях

  ВідповістиВидалити