Цікавий досвід

У приміщенні Інституту історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету ім.Василя Стефаника на базі кафедри міжнародних відносин в рамках діяльності студентського наукового гуртка «Молодий дипломат» сьогодні, 25 березня, відбулась цікава зустріч за круглим столом  на тему "АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН У СФЕРІ БЕЗПЕКИ В КОНТЕКСТІ ПОДІЙ НА СХОДІ УКРАЇНИ".
Звичайно ліцеїсти не могли пропустити нагоду поспілкуватись із  студентами спеціальності «Міжнародні відносини», аспірантами та викладачами. В ході відкритої дискусії поділилися поглядами та оцінками ситуації на сході України.
Особливу увагу приділено інформаційній безпеці України. До основних загроз інформаційної безпеки України, зазначають експерти, можуть бути віднесені обмеження свободи слова та доступу громадян до інформації, руйнування системи цінностей, духовного та фізичного здоров'я особи, суспільства, негативні зміни їх цільових настанов, маніпулювання громадською думкою з боку державної влади, фінансово-політичних кіл, низький рівень інтегрованості України в світовий інформаційний простір. 
Завідувач кафедри міжнародних відносин доц., кандидат політичних наук Ігор Федорович Гурак  спонукав сучасну молодь бути активними та свідомими громадянами України, об'єктивно оцінювати сучасні міжнародні відносини.


Дата публікації: середа, 25 березня 2015 р.

0 коментарі :